Přeskočit na obsah

Na jaké ceny se na FOFRu můžete těšit?

Představujeme vám ceny udílené porotou na letošním FOFRu!

MIMOŘÁDNÝ AUDIOVIZUÁLNÍ ZÁŽITEK: Tato cena ocení primárně stylizovaná díla, která nabídnou nezapomenutelný vizuální zážitek, kde obraz a zvuk spolu vytvářejí silnou a koherentní dramaturgii.

PŮSOBIVÉ OBSAZENÍ: Cena pro hrané filmy, které se vyznačují skvělou hereckou stránkou, nebo dokumenty, které dokáží efektivně pracovat s rozhovory a zachytit působivé výpovědi respondentů.

STRHUJÍCÍ VÝPOVĚĎ: Tato cena ocení filmy s silnou myšlenkou a schopností ji předat divákům, ať už skrze kvalitu zpracování nebo důkladné prozkoumání aktuálního tématu.

ORIGINÁLNÍ PŘEKRAČOVÁNÍ ŽÁNROVÝCH A TYPOVÝCH HRANIC: Tato cena ocení filmy, které se odváží inovativně překročit hranice žánru a typových konvencí. Může jít o originální pojetí dokumentárních filmů, které kombinují animované pasáže, experimentální prvky a jiné kreativní přístupy.

NEZNÁMÝ ROZMĚR: CENA PRO FILMOVÝ EXPERIMENT: Tato cena ocení filmy, které se odváží zkoumat a rozšiřovat možnosti filmového vyjadřování, často s důrazem na kreativitu a originální přístup.

CENA DIVÁKA: Tato cena bude udělena na základě hlasování diváků, kteří vyberou svůj oblíbený film z festivalu.

CENA NÁROČNÉHO DIVÁKA: Tato cena bude udělena na základě hlasování diváků, kteří vyberou svůj oblíbený film v sekci Kino náročného diváka.

Přijďte na FOFR a najděte si svůj oblíbený film, těšíme se na Vás již tento víkend!

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Festival FOFR je již v plném proudu!

X