Přeskočit na obsah

Blog

Na jaké ceny se na FOFRu můžete těšit?

Představujeme vám ceny udílené porotou na letošním FOFRu!
Přijďte na FOFR a najděte si svůj oblíbený film, těšíme se na Vás již tento víkend!

Filmy promítané na FOFRu 2023!

Dnes vám přinášíme seznam filmů, které budete moci letos vidět na festivalu ve dnech 26. a 27. května!

Další díl festivalových upoutávek!

Již vyvěšujeme informace o promítaných filmech na letošním FOFRu! Mezitím si můžete zkrátit čekání s naší další festivalovou upoutávkou. Tentokrát trochu rychlejší ?

Druhý díl festivalových upoutávek

Přípravy na FOFR jsou v plném proudu a vy se mezitím můžete podívat na další díl našich festivalových upoutávek!

První díl našich festivalových upoutávek!

Před prvním ročníkem našeho studentského filmového festivalu jsme pro vás připravili skvělou novinku! Nyní si můžete na našich sociálních sítích a YouTube kanálu prohlédnout první díl festivalových upoutávek.

O čem je FOFR?

Jsme festival nezávislých studentských filmů, který chce propojovat mladé filmaře napříč věkovými kategoriemi!  Studentský festival Fofr si klade za cíl propojit mladé filmaře mezi sebou. Zaměřujeme se na tvorbu všech mladých tvůrců ve věku 15-25 let, kteří mají chuť ukazovat… Číst dále »O čem je FOFR?

Přihlašování filmů je otevřeno!

Skvělá zpráva pro všechny mladé tvůrce filmů! Festival FOFR otevírá přihlašování filmů do 1. ročníku a hledá právě vás. Můžete přihlásit až tři filmy o délce do 30 minut!

Spustili jsme web!

Toto je první článek tady na webu! To je jako bychom se scházeli na první projekci nového filmu – plní nadšení, očekávání a trošku nervozity. Ale to je právě ta nejlepší část, že? Vytváření něčeho nového, co vás baví a přináší radost, to je přesně to, co nás přivádí k filmu a ke kultuře vůbec.

Festival FOFR je již v plném proudu!

X