Přeskočit na obsah

Tým

Poznejte členy našeho týmu, kteří mají na starosti celou přípravu a průběh festivalu.

Vedení

Mým hlavním cílem je, aby tento festival propojoval mladé filmaře z Prahy, ale i z celé České republiky a nabídnul divákům to nejlepší ze studentské tvorby. Snažíme se podpořit a rozvíjet kreativitu, inovaci a originalitu v oblasti filmové tvorby a přiblížit umění filmu mladých lidí co nejširšímu publiku. Věřím, že naše snaha přispěje k rozvoji nezávislého filmu a podpoří novou generaci filmařů v rozvoji jejich kreativity a kariéry.

MATYÁŠ LADA – ředitel festivalu

[email protected]

Tento festival vznikl, aby dal možnost studentům, jak z Prahy, Česka, tak z celého světa, ukázat svojí filmovou tvorbu, a to prostřednictvím krátkých filmů. Chceme studentům dát skrze festival možnost se zviditelnit a vyjádřit.

ADAM ŠEJVL – zástupce ředitele festivalu


Produkce a PR

Všechno bylo jednou poprvé, a já jsem rád, že se mohu podílet na vzniku tohoto festivalu.

JOSEF ZAPLETAL – produkční

[email protected]

Mé jméno je Alex Lenger a s velkou radostí přijímám pozici výkonného produkčního tohoto nově vznikajícího festivalu. Spolu s naším týmem produkčních expertů se budeme snažit zajistit, aby každá projekce a každá událost na FOFRu byla dokonalá. S láskou a pozorností k detailům budeme pracovat na tom, aby se návštěvníci festivalu cítili jako doma a aby každý film byl prezentován v tom nejlepším světle. Těšíme se na to, co letos festival přinese a na to, abychom s vámi sdíleli výjimečné filmové zážitky. Přijďte se k nám připojit a nechte se unést krásou filmového umění!

ALEX LENGER – výkonný produkční

Jmenuji se Tereza Sokolová. Mám na starosti správu sociálních sítí festivalu Fofr. Starám se o propagaci našeho festivalu. 

Jsem studentka SPSŠT Panská oboru Filmová a televizní tvorba. Mimo festival jsem byla součástí několika českých i mezinárodních projektů jakožto produkční, nebo asistentka režie.

TEREZA SOKOLOVÁ – propagace a PR

[email protected]


Technika

Úlohou mojí a našeho týmu je technická část festivalu, aby světla svítila, mikrofony mikrofonovaly a potom je tu hromada kabelů a spousta jiných věcí. Já osobně jsem se k festivalu přidal, protože jako tvůrce audiovizuálních děl vím, že není moc míst, jak se v našem mladém věku zviditelnit. A proto věřím, že akce jako je FOFR festival mají smysl. 

FILIP JEŽEK MAREK – technika

[email protected]

Jmenuji se Filip Klempíř. Mojí úlohou na festivalu je zařizovat technickou složku. Dále se podílím na výběru filmů a starám o programovou sekci.

Sám jsem se podílel na výrobě několika studentských filmů. Vím, jak je těžké zpropagovat a rozšířit studentské filmy k širšímu publiku.

Mezi mladými lidmi se nachází spousta talentovaných lidí, kteří by si zasloužili šanci. 

Proto jsem se přidal do týmu festivalu Fofr

FILIP KLEMPÍŘ – technika

Ahoj, já jsem Matouš a je pro mne, jakožto studenta filmové a televizní tvorby, nesmírně důležitá jakákoliv možnost se projevit a zviditelnit své názory a postoje pomocí audiovizuálního díla. Je v tom ale jeden háček. K čemu by byl perfektní film bez diváků? Pro nás, studenty, je prozatím téměř nemožné natočit celovečerní blockbuster, který by se promítal ve všech kinech v Čechách, popřípadě ve světě. A proto je potřeba přijít s vlastní iniciativou a pokusit se uspořádat událost, která by z jednotlivých krátkých filmů dokázala udělat jeden velký celek, který stojí za to navštívit. A tak jsem se rozhodl připojit k organizačnímu týmu festivalu FOFR.

MATOUŠ FELKEL – střih a grafika


Programová sekce

Filmový festival nemá být místo, kde si člověk sedne a bude očima pouze v plátně a zmizí beze stop. Na našem festivalu nechá svůj otisk každý, kdo se jej zúčastní. Ať už diskuzí, při aktivitách všeho druhu, výstavou, alkoholem anebo vašimi skvělými dance moves na koncertě;)

Náš festival bude interaktivní a taky fofr.

KRYŠTOF NÍZKÝ – dramaturg programu

Ahoj, jsem Honza a podílím se na programové sekci a výběru filmů

JAN PATZAK – programová sekce


Grafika

Mým úkolem je vytvořit kreativní grafické řešení plakátů a designů. Také řeším návrhy barevných kombinací, aby byly veškeré materiály v souladu. Přála bych si, aby každému návštěvníkovi našich sociálních sítí, webových stránek nebo popřípadě i promítání na festivalu, bylo vše příjemné na pohled.

VANESA HOREŠOVSKÁ – grafika a překlad

Chci dát naději mladému filmu, který (doufám) ukáže, že česká kinematografie ještě není na úplném dnu. Chci ukázat, že to v nás pořád je. A že máme co nabídnout.

JAN ŠKRABAL – grafika

Jmenuji se Nicola Šnajdrová a studuji na SPŠST Panská. Mým koníčkem jsou natáčení, focení a psí sporty. 
Na festivalu se podílím především na fotografické stránce. Protože všichni spadáme do nové generace filmových nadšenců a tvůrců, moc se těšíme na všechny promítané filmy, na atmosféru FOFRu a poznání nových, stejně zapálených lidí do kinematografie jako jsme my.

NICOLA ŠNAJDROVÁ – fotografka


Festival FOFR je již v plném proudu!

X