Přeskočit na obsah

Podpořte nás

Staňte se součástí festivalu FOFR!

Zapojit se můžete jak finančně, materiálně, nebo svými nápady! Rádi přijmeme jakoukoliv pomoct, kterou nám dokážete nabídnout. Kreativita je klíčová součást festivalu, jakákoliv pomoc nám pomůže rozvíjet náš studentský filmový festival FOFR.

Podpořte nás na donio

Nejednoduší způsob, jak nás finančně můžete podpořit je na portálu Donio! Podpořte nás hned a získejte jednu z mnoha odměn, jako jsou vstupenky a merch! Každý příspěvek, malý či velký, má obrovský význam a přibližuje nás k realizaci dalšího nezapomenutelného ročníku festivalu FOFR. Podpořte nás hned a staňte se nedílnou součástí festivalové komunity, která sdílí lásku k hudbě, umění a neopakovatelným zážitkům. Vaše podpora umožní festivalu FOFR růst a přinášet nezapomenutelné momenty, které spojují lidi a kulturu.

Sponzoring

Chcete být vidět na našem festivalu? Jste firma, kterou by tato spolupráce zajímala? Nabízíme zveřejnění vašeho loga nejen na festivalu, ale i na webových stránkách a sociálních sítí našeho festivalu. Pokud chcete náš festival sponzorovat, obraťte se na nás!

[email protected]
Hlavní email festivalu FOFR

[email protected]
Josef Zapletal
Vedoucí produkce

[email protected]
Matyáš Lada
Umělecký ředitel festivalu

Dobrovolnictví

Chcete se stát neodmyslitelnou součástí našeho festivalu? Jste jednotlivec nebo skupina dobrovolníků, kteří by se rádi podíleli na našem úspěchu? Nabízíme vám možnost aktivní účasti na festivalu a ocenění vašeho přínosu. Pokud máte zájem o dobrovolnickou spolupráci na našem festivalu, dejte nám vědět!

[email protected]
Hlavní email festivalu FOFR

[email protected]
Vanessa Hořešovská
Vedoucí dobrovolníků

Sdílení festivalu

Připojte se k nám a buďte součástí naší festivalové rodiny! Sdílejte radost z festivalu s námi na sociálních sítích a pomozte nám šířit pozitivní energii. Vylepujte náš festival na legálních místech, sdílejte náš festival na svých sociálních stránkách a rozšiřujte tak povědomí o festivalu FOFR.

@fofr_festival
Instagram festivalu FOFR

@fofr.festival
Facebook festivalu FOFR

@fofrfestival
TikTok festivalu FOFR

@fofrfestival
YouTube festivalu FOFR


Vaše pomoc festivalu FOFR je pro nás neocenitelná a upřímně vám děkujeme za šíření a poskytovanou podporu! Vaše angažovanost přináší festivalu nejen radost, ale také sílu a síť podporovatelů. Jsme vděční za každý váš krok směrem k vytvoření nezapomenutelného a úspěšného festivalového zážitku.

FOFR 2024 se blíží. Festival začně již za

X