fbpx
Přeskočit na obsah

Tým

VEDENÍ FESTIVALUPRODUCKE A PRTECHNIKA PROGRAMOVÁ SEKCEGRAFIKA

Seznamte se s členy našeho týmu, kteří mají na starosti organizaci a koordinaci studentského filmového festivalu FOFR. Jejich úsilí a zkušenosti zaručují, že festival proběhne hladce a že studenti mají možnost prezentovat své filmy širší veřejnosti.


Vedení festivalu FOFR

MATYÁŠ LADA
ŘEDITEL FESTIVALU

Mým hlavním cílem je, aby tento festival propojoval mladé filmaře z Prahy, ale i z celé České republiky a nabídnul divákům to nejlepší ze studentské tvorby. Snažíme se podpořit a rozvíjet kreativitu, inovaci a originalitu v oblasti filmové tvorby a přiblížit umění filmu mladých lidí co nejširšímu publiku. Věřím, že naše snaha přispěje k rozvoji nezávislého filmu a podpoří novou generaci filmařů v rozvoji jejich kreativity a kariéry.

[email protected]

ADAM ŠEJVL
VÝKONNÝ ŘEDITEL

Tento festival vznikl, aby dal možnost studentům, jak z Prahy, Česka, tak z celého světa, ukázat svojí filmovou tvorbu, a to prostřednictvím krátkých filmů. Chceme studentům dát skrze festival možnost se zviditelnit a vyjádřit.

[email protected]


PRODUKCE a PR

JOSEF ZAPLETAL
VEDOUCÍ PRODUKCE

Všechno bylo jednou poprvé, a já jsem rád, že se mohu podílet na vzniku tohoto festivalu.

[email protected]

ALEX LENGER
VÝKONNÝ PRODUKČNÍ

Mé jméno je Alex Lenger a s velkou radostí přijímám pozici výkonného produkčního tohoto nově vznikajícího festivalu. Spolu s naším týmem produkčních expertů se budeme snažit zajistit, aby každá projekce a každá událost na FOFRu byla dokonalá. S láskou a pozorností k detailům budeme pracovat na tom, aby se návštěvníci festivalu cítili jako doma a aby každý film byl prezentován v tom nejlepším světle. Těšíme se na to, co letos festival přinese a na to, abychom s vámi sdíleli výjimečné filmové zážitky. Přijďte se k nám připojit a nechte se unést krásou filmového umění!

[email protected]

ONDŘEJ VÁVRA
PRODUKČNÍ

Jsem tu zde, abych pomohl předvést světu sílu mladých autorů a jejich schopnost přinášet svěží a inovativní pohledy do filmového umění. Každý rok vzniká mnoho úžasných studentských projektů, které nikdo nevidí a to je třeba změnit!

[email protected]


Technika

FILIP JEŽEK MAREK
TECHNIKA

Úlohou mojí a našeho týmu je technická část festivalu, aby světla svítila, mikrofony mikrofonovaly a potom je tu hromada kabelů a spousta jiných věcí. Já osobně jsem se k festivalu přidal, protože jako tvůrce audiovizuálních děl vím, že není moc míst, jak se v našem mladém věku zviditelnit. A proto věřím, že akce jako je FOFR festival mají smysl.

[email protected]

ADAM ŠKALOUD
TECHNIKA

Ahoj, jsem Adam a zajímám se o zvuk. Jsem rád že mám příležitost na zvuku pracovat, tak jako mladí režiséři režírovat filmy, jako mladí kameramani vymyslet krásnou kompozici pod kterou se mohou podepsat, nebo mladí scénáristé, co dokážou sepsat svou myšlenku na listy papíru.

MATOUŠ FELKEL
STŘIH A GRAFIKA

Ahoj, já jsem Matouš a je pro mne, jakožto studenta filmové a televizní tvorby, nesmírně důležitá jakákoliv možnost se projevit a zviditelnit své názory a postoje pomocí audiovizuálního díla. Je v tom ale jeden háček. K čemu by byl perfektní film bez diváků? Pro nás, studenty, je prozatím téměř nemožné natočit celovečerní blockbuster, který by se promítal ve všech kinech v Čechách, popřípadě ve světě. A proto je potřeba přijít s vlastní iniciativou a pokusit se uspořádat událost, která by z jednotlivých krátkých filmů dokázala udělat jeden velký celek, který stojí za to navštívit. A tak jsem se rozhodl připojit k organizačnímu týmu festivalu FOFR.


pROGRAMOVÁ SEKCE

KRYŠTOF NÍZKÝ
DRAMATURG PROGRAMU
LIDSKÁ KALKULAČKA

Filmový festival nemá být místo, kde si člověk sedne a bude očima pouze v plátně a zmizí beze stop. Na našem festivalu nechá svůj otisk každý, kdo se jej zúčastní. Ať už diskuzí, při aktivitách všeho druhu, výstavou, alkoholem anebo vašimi skvělými dance moves na koncertě;)

Náš festival bude interaktivní a taky fofr.

JAN PATZAK
PROGRAMOVÁ SEKCE

Ahoj, jsem Honza a podílím se na programové sekci a výběru filmů.

DENIS RŮŽIČKA
PROGRAMOVÁ SEKCE

Věnovat se filmům mě láká od malička a je mi ctí, že při příležitosti druhého ročníku festivalu se mohu zapojit do Fofr týmu a podpořit začínající filmaře, jenž se chtějí zviditelnit, a kteří kolikrát tvoří snímky lepší, než které vidíme v kině.


GRAFIKA

VANESA HOREŠOVSKÁ
GRAFIKA A PŘEKLAD

Mým úkolem je vytvořit kreativní grafické řešení plakátů a designů. Také řeším návrhy barevných kombinací, aby byly veškeré materiály v souladu. Přála bych si, aby každému návštěvníkovi našich sociálních sítí, webových stránek nebo popřípadě i promítání na festivalu, bylo vše příjemné na pohled.

ADAM ČERMÍN
FOTO A VIDEO

Jsem Adam. Povoláním fotograf a kameraman. Vždycky mě bavilo zachycovat svět kolem sebe objektivem a zaznamenávat okamžiky. I to je má úloha zde na FOFRu ze kterého se vám budu snažit zprostředkovat fotky a krátké festivalové upoutávky.

MATĚJ MACHEK
FOTO A VIDEO

Studuji druhý ročník FTT na Panské a věnuji se audiovizuální tvorbě. Primárně se zaměřuji na focení a natáčení. Ve svojí tvorbě rád zachycuji atmosféru a emoce. Hlavní je pro mě se s každým dalším projektem zlepšovat a těšit lidi okolo sebe.

A JE TO ZA NÁMI! FOFR festival 2024 je již u konce! Děkujeme!

X