Přeskočit na obsah

Co vás čeká na FOFRu?

Projekce filmů

Během festivalu se můžete těšit na 5 nabitých filmových bloků. Celkem 6 hodin krátkých filmů od mladých českých i zahraničních autorů ve věku 15-25 let.

Rozborové diskuze

Po každém filmovém bloku bude následovat rozborová diskuze k jednotlivým filmům, kde budete mít možnost zeptat se autorů na otázky týkající se jejich filmů.

Kino náročného diváka

V rámci festivalu bude kromě projekcí v kinosále také probíhat promítání experimentálních filmů ve speciálním prostoru nazvaném „Kino náročného diváka“. Tento prostor vám umožní kdykoliv přijít a nechat se inspirovat netradičně pojatými filmy.

Hosté

Během festivalu se uskuteční tři speciální projekce a budete mít možnost setkat se s čtyřmi hosty z filmové a divadelní branže.

Příjemná zahrada

V rámci zahrady, která je součástí kina Kavalírka, najdete bar a stánek s občerstvením. Můžete si vybrat z nabídky dobrého pití a jídla a následně si pohodlně sednout do lehátek. Kromě toho si také můžete prohlédnout fotografickou výstavu, která bude rozvěšena po celé zahradě.

Vyhlášení oceněných

Na závěr festivalu bude porota oceňovat výjimečné a originální filmařské počiny. Bude také probíhat slavnostní předání diváckých cen.

Závěrečná afterparty

Po slavnostním vyhlášení proběhne afterparty, kde budou mít autoři, diváci, porota i organizátoři festivalu možnost se setkat. Atmosféru bude doprovázet hudební set od DJ DekaDance.

Festival FOFR je již v plném proudu!

X